Ministerul Justiției a reluat licitația pentru servicii poștale

Ministerul Justiției a reluat, marți, licitația pentru servicii poștale destinate instanțelor, după ce, la începtul acestei luni, a anulat o procedură similară din lipsă de oferte, cu toate că Poșta Română s-a înscris, dar nu a reușit să depună documentația.
Alatura-te Profit InsiderJoin Profit Insider
Ministerul Justiției a reluat licitația pentru servicii poștale

Ministerul Justiției a reluat, marți, licitația pentru servicii poștale destinate instanțelor, după ce, la începtul acestei luni, a anulat o procedură similară din lipsă de oferte, cu toate că Poșta Română s-a înscris atunci, dar nu a reușit să depună documentația.

Cu o durată de 6 luni și o valoare estimată la 25,3 milioane de lei, contractul prevede prestare de servicii de prezentare, prelucrare și expediere a actelor de procedură pentru instanțele judecătorești.

Ministerul Justiției: Poșta s-a înscris la licitația pentru servicii poștale, dar nu a reușit să depună oferta. Vom relua licitația CITEȘTE ȘI Ministerul Justiției: Poșta s-a înscris la licitația pentru servicii poștale, dar nu a reușit să depună oferta. Vom relua licitația

Viitorul furnizor va expedia un număr 18,4 milioane de trimiteri, conform caietului de sarcini.

Ofertele vor fi deschise în prima parte a lunii iunie.

viewscnt
Urmărește-ne și pe Google News
Citeste in continuare
Ultimele ştiri
De weekend
Curs BNR
1 EUR5.2390 +0.0073+0.14 %
1 USD4.5912 -0.0123-0.27 %
1 GBP6.0731 +0.0021+0.03 %
1 CHF5.6838 +0.0101+0.18 %

Curs BNR oferit de cursvalutar.ro

Partenerii noștri
Cele mai citite