Agroland, companie deținută de Horia Cardoș, a recrutat-o pe Nicoleta Elena Pata, fost Senior Buyer la Auchan și la divizia de grădină a Bricostore

Rețeaua de magazine Agroland, deținută de antreprenorul Horia Cardoș din Timișoara, a recrutat-o Nicoleta Elena Pata, fost Senior Buyer la Auchan și la divizia de grădină a Bricostore, pentru postul de Procurement Manager, fiind responsabilă de dezvoltarea strategiilor de achiziții pentru categoriile gradină si animalier.
Alatura-te Profit InsiderJoin Profit Insider
Agroland, companie deținută de Horia Cardoș, a recrutat-o pe Nicoleta Elena Pata, fost Senior Buyer la Auchan și la divizia de grădină a Bricostore

Nicoleta Elena Pata. Sursa foto: Facebook

Rețeaua de magazine Agroland, deținută de antreprenorul Horia Cardoș din Timișoara, a recrutat-o Nicoleta Elena Pata pentru postul de Procurement Manager, fiind responsabilă de dezvoltarea strategiilor de achiziții pentru categoriile gradină si animalier.

Anterior, Nicoleta Elena Pata a fost, timp de 9 ani și jumătate, Senior Buyer la Auchan și la divizia de grădină a Bricostore, unde a lucrat 6 ani.

ANPC: Supermarketurile au stocuri de alimente de bază și de produse dezinfectante, deși cererea e mare CITEȘTE ȘI ANPC: Supermarketurile au stocuri de alimente de bază și de produse dezinfectante, deși cererea e mare

Agroland pregătește pentru următorii patru ani, începând din acest an, deschiderea a 20 de supermarketuri agricole la nivel național, o investiție estimată la 6 milioane euro. În 2020 vor fi deschise primele 5 astfel de magazine, în Banat, Moldova și București.

Înființată în 1997, Agroland a devenit cel mai mare retailer agricol din România. 

La finalul anului 2019, rețeaua Agroland număra 250 magazine prezente în 28 de județe, având  o cifră de afaceri de 30 milioane euro și o echipă de peste 600 de oameni.

viewscnt
Urmărește-ne și pe Google News
NewsLetter

Pentru o sinteza cu cele mai importante evenimente economice ale zilei te rugam sa te abonezi la newsletter:

Citeste in continuare
Imobil de prestigiu situat pe strada Emanoil Porumbaru
  • {literal}{/literal} băi

De vânzare
2.600.000 €
Ultimele ştiri
De weekend
Curs BNR
1 EUR5.0695 +0.0025+0.05 %
1 USD4.2820 +0.0042+0.10 %
1 GBP5.8441 +0.0052+0.09 %
1 CHF5.4347 -0.0040-0.07 %

Curs BNR oferit de cursvalutar.ro

News.ro
Playtech.ro
3 CAMERE - DISCOUNT - 12% DIRECT DE LA DEZVOLTATOR - PIPERA
  • {literal}{/literal} dormitoare
  • {literal}{/literal} băi

De vânzare
129.030 €
Cele mai citite