Compania americană CrowdStrike l-a recrutat pe Liviu Arsene de la Bitdefender

Liviu Arsene, specialist în securitate informatică la producătorul român de soluții de securitate informatică Bitdefender, a fost recrutat de compania americană CrowdStrike, specializată în securitate cibernetică, intrată în România în 2018.
Alatura-te Profit InsiderJoin Profit Insider
Compania americană CrowdStrike l-a recrutat pe Liviu Arsene de la Bitdefender

Liviu Arsene, specialist în securitate informatică la producătorul român de soluții IT Bitdefender, a fost recrutat de compania americană CrowdStrike, specializată în securitate cibernetică, intrată în România în 2018.

Liviu Arsene lucra la Bitdefender din 2012, ca specialist în securitate informatică.. El va ocupa de acum, de la București, poziția de Director de Cercetare a Amenințărilor IT la CrowdStrike.

EXCLUSIV Ford vrea să deschidă în București un centru de servicii care să deservească Europa. Caută spațiu de birouri pentru sute de angajați, unul dintre cele mai mari contracte de închiriere de birouri în acest an CITEȘTE ȘI EXCLUSIV Ford vrea să deschidă în București un centru de servicii care să deservească Europa. Caută spațiu de birouri pentru sute de angajați, unul dintre cele mai mari contracte de închiriere de birouri în acest an

CrowdStrike are operațiuni în peste 170 de țări. În 2018 a deschis un centru la București.

Fondată în 2011, compania are circa 1.300 de angajați la nivel global.

Fondată în 2001, compania Bitdefender, controlată de Florin Talpeș, are clienți în 170 de țări și birouri pe toate continentele.

 

viewscnt
Urmărește-ne și pe Google News
NewsLetter

Pentru o sinteza cu cele mai importante evenimente economice ale zilei te rugam sa te abonezi la newsletter:

Citeste in continuare
Imobil de prestigiu situat pe strada Emanoil Porumbaru
  • {literal}{/literal} băi

De vânzare
2.600.000 €
Ultimele ştiri
De weekend
Curs BNR
1 EUR5.0889 +0.0052+0.10 %
1 USD4.3349 +0.0091+0.21 %
1 GBP5.8302 -0.0091-0.16 %
1 CHF5.4403 +0.0049+0.09 %

Curs BNR oferit de cursvalutar.ro

News.ro
Playtech.ro
APARTAMENT 2 CAMERE - FLOREASCA - GRADINA INTERIOARA - COMISION 0%
  • {literal}{/literal} dormitor
  • {literal}{/literal} baie

De vânzare
216.408 €
Cele mai citite