Familia care a fondat conceptul Mega Image în România lansează un nou restaurant

Acționarii restaurantelor OSHO și Yasou din București, precum și ai lanțului de restaurante de tip fast-food Orotoro, investesc 200.000 euro într-un nou restaurant fast-food, cu specific grecesc.
Alatura-te Profit InsiderJoin Profit Insider
Familia care a fondat conceptul Mega Image în România lansează un nou restaurant

Acționarii restaurantelor OSHO și Yasou din București, precum și ai lanțului de restaurante de tip fast-food Orotoro, investesc 200.000 euro într-un nou restaurant fast-food, cu specific grecesc.

Inspirat de restaurantul Yasou, deschis recent în nordul Capitalei, Yasou Express a fost lansat cu două unități, în AFI Palace Cotroceni și ParkLake Shopping Center, strategia fiind să intre preponderent în marile centre comerciale.

VIDEO LG anunță când lansează pe piață primul televizor care se rulează CITEȘTE ȘI VIDEO LG anunță când lansează pe piață primul televizor care se rulează

Restaurantul Yasou este deținut de Georgios Malideros, proprietarul restaurantului Osho din Bulevardul Primăverii, București, și al lanțului de restaurante Orotoro.

Familia Malideros este fondatoarea conceptului Mega Image din România, magazine vândute ulterior către belgienii de la Delhaize.

viewscnt
Urmărește-ne și pe Google News
NewsLetter

Pentru o sinteza cu cele mai importante evenimente economice ale zilei te rugam sa te abonezi la newsletter:

Citeste in continuare
Imobil de prestigiu situat pe strada Emanoil Porumbaru
  • {literal}{/literal} băi

De vânzare
2.600.000 €
Ultimele ştiri
De weekend
Curs BNR
1 EUR5.0886 -0.0003-0.01 %
1 USD4.3619 +0.0270+0.62 %
1 GBP5.8587 +0.0285+0.49 %
1 CHF5.4593 +0.0190+0.35 %

Curs BNR oferit de cursvalutar.ro

News.ro
Playtech.ro
APARTAMENT 2 CAMERE - FLOREASCA - GRADINA INTERIOARA - COMISION 0%
  • {literal}{/literal} dormitor
  • {literal}{/literal} baie

De vânzare
216.408 €
Cele mai citite