Cu o prezență pe piață de peste un deceniu, Cristiana Grigorescu și Asociații este o societate specializată în acordarea de consultanță de business, care s-a remarcat prin soluțiile juridice personalizate oferite diferitelor companii, atât din țară, cât și din străinătate.
Philip Morris România a primit certificarea Angajator de Top pentru al zecelea an consecutiv. Distincția vine ca o recunoaștere a unui deceniu de excelență în practicile de resurse umane. Această recunoaștere poziționează PMI în clasamentul celor mai doriți angajatori, concentrați pe îndeplinirea nevoilor unei forțe de muncă diverse, la nivel global.
Vinul zilei, Copertino Riserva 2017, este un vin parte a portofoliului Masseria Doppio Passo, un vin roșu rubiniu închis obținut din struguri Negroamaro, dublu medaliat cu Aur, la Berlin Wine Trophy și Gilbert & Gaillard.
ARIR (Asociația Română pentru Relația cu Investitorii), promotorul conceptului de Relația cu Investitorii (IR), publică astăzi rezultatele VEKTOR by ARIR pentru 2023, indicatorul care evaluează comunicarea cu investitorii pentru companiile listate la Bursa de Valori București.
ARIR (Asociația Română pentru Relația cu Investitorii), promotorul conceptului de Relația cu Investitorii (IR), publică în 29 ianuarie 2024 rezultatele VEKTOR by ARIR pentru 2023, indicatorul care evaluează comunicarea cu investitorii pentru companiile listate la Bursa de Valori București.